Dlaczego my?

Jesteś ciekawy, dlaczego to właśnie firmie Internet Projects powinieneś powierzyć stworzenie nowej lub zmianę aktualnej strony internetowej, wdrożenie sklepu internetowego czy promocję Twojej firmy w internecie Nie wiesz, czy na pewno dobrze trafiłeś? Poznaj nasze atuty i rozwiej wszelkie wątpliwości:

Ponad 15 lat doświadczenia

Firma istnieje od 2008 roku jako oddzielny podmiot, jednak nasze doświadczenia przy projektowaniu, wdrażaniu i promocji w internecie sięgają wiele lat wstecz, do okresu pracy przy dużych projektach internetowych, w ramach zatrudnienia w czołowym polskich tematycznym portalu internetowym.

Dziesiątki realizacji

Zaprojektowaliśmy, wdrożyliśmy i promowaliśmy ogromną liczbę stron, sklepów i aplikacji internetowych. Dla naszych klientów przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych oraz wypozycjonowaliśmy ze znakomitym rezultatem ich serwisy internetowe.

Pełne doradztwo

Nie każdy zna się na wszystkim. I tak naprawdę nie musi. Naszym klientom służymy zawsze wyczerpującą poradą dotyczącą produktu, który spełni ich wymagania. Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, nie szkodzi. Możesz na nas liczyć.

Znajomość najnowszych trendów

Ciągłe zmiany, to jedyna stała w dzisiejszych czasach. Nie ustajemy w wysiłkach, aby oferta, którą kierujemy do naszych klientów, była zgodna z najnowszymi trendami i standardami.

Atrakcyjne ceny

Oczywiście nie mamy na myśli cen najniższych na rynku. Zarówno nasi klienci, jak i my, wiemy, że wysoka jakość ma swoją wartość. Ale porównując oferty na podobnym poziomie wykonania, możecie być Państwo pewni, że oferta, jaką u nas uzyskacie, z pewnością będzie tą najlepszą.